
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 14 |
| Resistance | 120 Ω |
| Packaging | Reel |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Number of Circuits | 4 |
| Bandwidth | 160 MHz |
| Max Power Dissipation | 450 mW |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Power Dissipation | 450 mW |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Bits | |
| Turn-On Delay Time | 80 ns |
| Turn-Off Delay Time | 80 ns |
| Operating Supply Current | 40 µA |
| Propagation Delay | 40 ns |
| High Level Output Current | 25 mA |
| Low Level Output Current | 25 mA |
| Logic Function | Demultiplexer, Demux, Multiplexer, Mux |
| Number of Inputs | 4 |
| Supply Type | Dual |
| Throw Configuration | SPST |
| Number of Outputs | 4 |
| Schedule B | 8542390000 |
| Logic Family | |
| Configuration | 4 x 1:1 |
| On Resistance (RON) | 70 Ω |
| -3db Bandwidth | 160 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
